HİZMETLER

Image

TEKNE KİRALAMA

Türkiye’nin en genç charter firması olarak, sizlere eşsiz güzellikleri olan koylarda, en yeni ve bakımlı teknelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile muhteşem bir tatil imkanı sunuyoruz.
Kaptanlı veya kaptansız kiralama seçenekleri ile ailenizle veya dostlarınızla, Türkiye’nin masmavi sularında, kendinizi kelimenin tam anlamıyla özgür hissedeceğiniz, unutamayacağınız ve tekrar etmek için gün sayacağınız rüya gibi bir tatil için hazır olun…

Image

TEKNE İŞLETMECİLİĞİ

Teknenizi, deneyimli ve tecrübeli ekibimize emanet edin size keyif sürmek için daha fazla zaman kalsın. Hem yıllık bakım maliyetlerinden kurtulun hem de gelir elde edin. İddia ediyoruz en düşük gider ve maksimum gelir ve şeffaf hesap planına sahip olacaksınız. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Image

TEKNE SAHİBİ OLMAK

Özgürlüğünüze düşkün, maceraperest ve deniz sevdalısı iseniz kendi teknenize sahip olmak kadar güzel bir şey yoktur. Ancak, yüksek satın alma maliyeti, işletim ve bakım giderleri çoğu kişiyi bu sevdasından vazgeçmek zorunda bırakır. Ayrıca, yoğun iş temposu altında, bu yüksek maliyetlerle sahip olabileceğiniz tekneniz ile geçirebileceğiniz zaman da kısıtlı olabilmektedir.

Bu sebeple, yılda sadece birkaç haftasını böyle bir sevdası için ayırabilen kişiler için sahip olduğumuz yelkenli teknelerden hisse satışı yapılarak, hem daha düşük maliyetle tekne sahibi olmaları sağlanmakta, hem de teknenin yıl içindeki bakım, onarım, güvenlik, temizlik vs. yönetimsel endişeleri en aza indirmiş olmaktayız. Ayrıca, hisse sahiplerinin kullanımları dışında kalan haftalarda teknenin “charter” olarak işletilmesi nedeniyle elde edilen kazanç neticesinde teknenin yıllık maliyeti karşılanabilmekte hatta gelir bile edilebilmektedir. Siz teknenizle çıkacağınız tatilin planlarını yaparken, biz teknenizi sizin için hazırlıyor ve kullanıma hazır bir halde bulunduruyoruz.
Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.